Kilpailu 28.11.2020 A hyppyrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Medi 3, kello 15:10, tuomari Jouni Kautto, koirakoita 27, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 66 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 141 kromfo Muka Bingis Boo Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK 31,53 5,33 −12,47 0 −12,47  
2 119 kesvil Arvo TUOHINON JOSS JOVANI Jarkko Hietasara LAU 32,73 5,13 −11,27 0 −11,27  
3 129 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK 32,92 5,10 −11,08 0 −11,08  
4 138 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 32,95 5,10 −11,05 0 −11,05  
5 125 espves Kreppi CONCURRIDO YIU-YITSU Milja Haapamäki TAMSK 33,67 4,99 −10,33 0 −10,33  
6 134 pyrpap Papu Casse-Noisettes L'amour Naissant Einari Pekkala TAMSK 34,44 4,88 −9,56 0 −9,56  
7 142 shelam Eppu PÄÄTTYMÄTÖN ROCK Tytti Vehkalahti TAMSK 35,12 4,78 −8,88 0 −8,88  
8 136 shelam Velma Sleepless Ghost Town Nina Tuurinkoski PIRKU 36,49 4,60 −7,51 0 −7,51  
9 118 shelam Hilla Tähtitomun Kesäaamun Kaste Iida Salmesvuori TAMSK 36,94 4,55 −7,06 0 −7,06  
10 135 pumi Viiri Fifikus Zafir Jyrki Försti TAMSK 37,84 4,44 −6,16 0 −6,16  
11 124 pampai Maisa DALORO GARDENS QWITTRA Justiina Mahlamäki VAS 44,57 3,77 0,57 5 5,57  
  114 shelam Elmo Käpylaakson Elmo Katja Kumpulainen HEILU         HYL  
  115 espves Pii Pacoritas Daadaa Maija-Kaisa Ojala PAGT         HYL  
  116 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  117 koohon Ella Oakmeadow Silky Lady Anu Kylvén TAMSK         HYL  
  120 espves Hugo CARAYDAN UTTERMOST Nina Uschanov HyKU Ry         HYL  
  121 novnou Cara Siipiveikon Tahtoo Tarpoa Mari Kattainen TAMSK         HYL  
  122 kromfo Tapa Alobelin Bianca Hanna Degerman TAMSK         HYL  
  123 pumi Juno NAPOS DÁLIA Annika Leppänen TAMSK         HYL  
  126 espves Mimi Cherieamour Elina Vainikka HyKU Ry         HYL  
  128 cocspa Daim RUNRUNRUN DOUBLE DOWN Maria Sori TSAU         HYL  
  130 novnou Tirri Funny Foot's Apache Maiden Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  131 espves Kaya Caraydan Kaya Hanna Nykänen TAMSK         HYL  
  132 parson Uuno Beleriad Umppa Lumppa Marja Reunanen TAMSK         HYL  
  133 shelam Pörrö BUMTSI BUM I SHOT THE SHERIFF Krista Hofmann TAMSK         HYL  
  137 mudi Aina Harminpaikka Aina Iiris Lehtinen TehoT         HYL  
  139 kromfo Dopi FLAME PET'S ATHOS Martti Takala Skromfo         HYL  
  140 pumi Nomi Napos Zsuzsa Annika Leppänen TAMSK         POIS