Heinäiltakisat 2.7.2019 A agilityrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Medi 3, kello 19:00, tuomari Salme Mujunen, koirakoita 29, ihanneaika 53 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 71 kromfo Flaksi Raasillan Chestnut Teemu Kollanen JAU 30,45 5,29 −22,55 0 −22,55  
2 53 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK 34,11 4,72 −18,89 0 −18,89  
3 46 espves Armi ARMI Kati Jokimäki WECA 34,71 4,64 −18,29 0 −18,29  
4 51 espves Kreppi CONCURRIDO YIU-YITSU Milja Haapamäki TAMSK 34,82 4,62 −18,18 0 −18,18  
5 45 koohon Olli Bullbenz Kooi Olly Sade Outi Leppänen TAMSK 35,58 4,53 −17,42 0 −17,42  
6 56 shelam Brie OBRIE OF THE SCHEEPDOG JUMPERS Lena Karlsson RAUMA 36,03 4,47 −16,97 0 −16,97  
7 55 parson Uuno Beleriad Umppa Lumppa Marja Reunanen TAMSK 36,20 4,45 −16,80 0 −16,80  
8 60 espves Emma Tulimaan Emma Kati Jokimäki WECA 36,21 4,45 −16,79 0 −16,79  
9 67 skette Pronssi Wayward Rainman Hanna Palomäki YLÖKK 36,74 4,38 −16,26 0 −16,26  
10 47 koohon Lenni Damliers Oliver Pirjo Mäenpää K-PKK 39,96 4,03 −13,04 0 −13,04  
11 61 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK 39,97 4,03 −13,03 0 −13,03  
12 58 schape Sade Lumikuono Nortada Fada Annina Könönen YLÖKK 40,07 4,02 −12,93 0 −12,93  
13 48 beagle Ginny MAISHADE'S GINNY Ronda Ahlgren LÄGI 40,12 4,01 −12,88 0 −12,88  
14 62 kromfo Fyra Fannimer Angelica Annariina Kulmala FPUKO 40,88 3,94 −12,12 0 −12,12  
15 74 shelam Hupi Karhuveljen Kenai Marica Hannus TAMSK 41,66 3,86 −11,34 0 −11,34  
16 49 stbter Saana Hups'staff Saana Minna Borodulin E-HKK 43,00 3,74 −10,00 0 −10,00  
17 50 jappys Ray AGRARIUM YOU YUUMEI YAMAHIKO Petra-Maria Salminen TAMSK 44,42 3,62 −8,58 0 −8,58  
18 72 kesvil Leara Villanellen Shine My Bonbon Anne Olli Ivalo 50,15 3,21 −2,85 5 5  
  52 espves Pii Pacoritas Daadaa Maija-Kaisa Ojala PAGT         HYL  
  54 pumi Nomi Napos Zsuzsa Annika Leppänen TAMSK         HYL  
  57 shelam Pampula Bumtsi Bum Trick Or Treat Minttu Mäkelä PCTeam         HYL  
  59 kesvil Veeti DRAGONFLAME'S LEMON DROP Marika Luosmala TAMSK         HYL  
  65 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK         HYL  
  66 espves Vivian Caraydan Invigilancia Nina Örn E-HKK         HYL  
  68 shelam Wilma Adalwilma Jyri Poutanen KOTKA         HYL  
  69 espves Elma Caraydan Roella Minna-Kaisa Haapanen TAMSK         HYL  
  70 shelam Wexi Neat Dream All Shock Up Inkeri Vapalahti TASSU         HYL  
  73 pyrpap Papu Casse-Noisettes L'amour Naissant Isa Lassinaro TAMSK         HYL  
  75 kromfo Cinco Krumme Furche Festina Lente Annariina Kulmala FPUKO         HYL  
  63 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         POIS  
  64 shelam Nalli Mutkis Jare Räppääjä Eva Hillosalo TAMSK         POIS  
  76 novnou Tirri Funny Foot's Apache Maiden Johanna Nyberg TAMSK         POIS