Heinäiltakisat 2.7.2019 B hyppyrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Medi 3, kello 21:00, tuomari Salme Mujunen, koirakoita 28, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 71 kromfo Flaksi Raasillan Chestnut Teemu Kollanen JAU 28,64 5,52 −23,36 0 −23,36  
2 53 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK 30,11 5,25 −21,89 0 −21,89  
3 70 shelam Wexi Neat Dream All Shock Up Inkeri Vapalahti TASSU 30,44 5,19 −21,56 0 −21,56  
4 45 koohon Olli Bullbenz Kooi Olly Sade Outi Leppänen TAMSK 31,10 5,08 −20,90 0 −20,90  
5 66 espves Vivian Caraydan Invigilancia Nina Örn E-HKK 31,87 4,96 −20,13 0 −20,13  
6 52 espves Pii Pacoritas Daadaa Maija-Kaisa Ojala PAGT 32,23 4,90 −19,77 0 −19,77  
7 55 parson Uuno Beleriad Umppa Lumppa Marja Reunanen TAMSK 33,89 4,66 −18,11 0 −18,11  
8 67 skette Pronssi Wayward Rainman Hanna Palomäki YLÖKK 34,92 4,52 −17,08 0 −17,08  
9 47 koohon Lenni Damliers Oliver Pirjo Mäenpää K-PKK 35,12 4,50 −16,88 0 −16,88  
10 59 kesvil Veeti DRAGONFLAME'S LEMON DROP Marika Luosmala TAMSK 35,59 4,44 −16,41 0 −16,41  
11 74 shelam Hupi Karhuveljen Kenai Marica Hannus TAMSK 36,66 4,31 −15,34 0 −15,34  
12 58 schape Sade Lumikuono Nortada Fada Annina Könönen YLÖKK 37,59 4,20 −14,41 0 −14,41  
13 48 beagle Ginny MAISHADE'S GINNY Ronda Ahlgren LÄGI 38,82 4,07 −13,18 0 −13,18  
14 50 jappys Ray AGRARIUM YOU YUUMEI YAMAHIKO Petra-Maria Salminen TAMSK 41,29 3,83 −10,71 0 −10,71  
15 72 kesvil Leara Villanellen Shine My Bonbon Anne Olli Ivalo 43,72 3,61 −8,28 0 −8,28  
16 60 espves Emma Tulimaan Emma Kati Jokimäki WECA 35,29 4,48 −16,71 5 5  
17 75 kromfo Cinco Krumme Furche Festina Lente Annariina Kulmala FPUKO 35,30 4,48 −16,70 5 5  
18 54 pumi Nomi Napos Zsuzsa Annika Leppänen TAMSK 36,75 4,30 −15,25 5 5  
19 57 shelam Pampula Bumtsi Bum Trick Or Treat Minttu Mäkelä PCTeam 37,61 4,20 −14,39 5 5  
20 61 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK 45,66 3,46 −6,34 10 10  
  46 espves Armi ARMI Kati Jokimäki WECA         HYL  
  49 stbter Saana Hups'staff Saana Minna Borodulin E-HKK         HYL  
  51 espves Kreppi CONCURRIDO YIU-YITSU Milja Haapamäki TAMSK         HYL  
  56 shelam Brie OBRIE OF THE SCHEEPDOG JUMPERS Lena Karlsson RAUMA         HYL  
  65 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK         HYL  
  68 shelam Wilma Adalwilma Jyri Poutanen KOTKA         HYL  
  69 espves Elma Caraydan Roella Minna-Kaisa Haapanen TAMSK         HYL  
  73 pyrpap Papu Casse-Noisettes L'amour Naissant Isa Lassinaro TAMSK         HYL  
  44 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Johanna Nyberg TAMSK         POIS  
  63 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         POIS  
  64 shelam Nalli Mutkis Jare Räppääjä Eva Hillosalo TAMSK         POIS  
  76 novnou Tirri Funny Foot's Apache Maiden Johanna Nyberg TAMSK         POIS