Kilpailu 20.10.2019 C agilityrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Medi 3, kello 12:40, tuomari Hilpi Yli-Jaskari, koirakoita 30, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 226 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 37,29 5,36 −17,71 0 −17,71  
2 213 espves Kreppi CONCURRIDO YIU-YITSU Milja Haapamäki TAMSK 37,41 5,35 −17,59 0 −17,59 SERT-A
3 209 espves Bit CONCURRIDO YATE Jukka Leppälä PIRKU 38,67 5,17 −16,33 0 −16,33  
4 224 mudi Riesa MUSTANTASSUN PATRIISIA Väinö Ojala LAUKA 38,89 5,14 −16,11 0 −16,11  
5 219 espves Mimi Cherieamour Elina Vainikka JANKK 39,48 5,07 −15,52 0 −15,52  
6 211 shelam Muru Williruusun Ellinoora Satu Luusua HSKH 40,71 4,91 −14,29 0 −14,29  
7 222 koohon Veea Chirpy Super Trouper Henna-Mari Männistö HAU 41,43 4,83 −13,57 0 −13,57  
8 225 schape Seela Puuparran Salli Kati Rouhento TAMSK 44,15 4,53 −10,85 0 −10,85  
9 215 manter Prada Hannula Renholms Pepita I Panama Päivi Hituri ÄETSÄ 46,08 4,34 −8,92 0 −8,92  
10 223 mudi Niitti Irhaberki Jegyes Babám Anne Huittinen PIRKU 36,92 5,42 −18,08 5 5  
11 201 shelam Hilla Cimillan Ihana Ilmestys Antti Huotari YLÖKK 39,22 5,10 −15,78 5 5  
12 195 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK 42,05 4,76 −12,95 5 5  
13 204 shelam Pörrö BUMTSI BUM I SHOT THE SHERIFF Krista Hofmann TAMSK 44,62 4,48 −10,38 5 5  
14 218 shelam Hupi Karhuveljen Kenai Marica Hannus TAMSK 47,10 4,25 −7,90 5 5  
15 214 shelam Hera SNOWGLOW'S HAVE A NICE DAY Saija Ilonen LAGU 47,37 4,22 −7,63 5 5  
16 198 shelam Onni Kilpop Mystic Minna Pikkarainen TAMSK 47,85 4,18 −7,15 5 5  
17 217 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK 41,91 4,77 −13,09 10 10  
18 206 shelam Rambo Keskelt Korpee Fiettelys Foima Katri Tiainen TAMSK 48,51 4,12 −6,49 15 15  
  196 koohon Ella Oakmeadow Silky Lady Anu Kylvén TAMSK         HYL  
  197 shelam Kuje Agarwaen Cyan Windfall Hanna Perämäki JAT         HYL  
  199 shelam Tiuhti Uneksijan Nyytiäinen Marita Vainio WALAT         HYL  
  202 lagrom Pulmu Wildfinn Civettuola Bellezza Anniina Kivineva TAMSK         HYL  
  203 kromfo Tapa Alobelin Bianca Hanna Degerman TAMSK         HYL  
  207 manter Tenho ROCKSTYLE'S RAT-SNAPPER Laura Röyskö LAGU         HYL  
  208 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  210 jappys Ray AGRARIUM YOU YUUMEI YAMAHIKO Petra-Maria Salminen TAMSK         HYL  
  212 koohon Dave Chirpy Superhero Petri Tamminen TAMSK         HYL  
  220 tarupi Kinda Yacatis One Way Ticket Mari Hakkarainen LAGU         HYL  
  221 kesvil Kauno Jumparound Absolutely Fabulous Marika Asikainen HSKH         HYL  
  227 kromfo Muka Bingis Boo Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK         HYL