EO-karsinta 22.2.2020 C agilityrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Mini 3, kello 15:50, tuomari Jari Helin, koirakoita 43, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 66 s, eteneminopeus 4,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 50 mittel Aika Mikälie Aikakone Heini Lindholm I-HAH 38,10 4,96 −5,90 0 −5,90 59,00p
2 49 tarupi Junnu Yacatis Örjan Ökenstorm Heli Koskensalo TAMSK 38,92 4,86 −5,08 0 −5,08 50,80p
3 45 käävil Wii Inwhite Love Twister Anki Molander JKF 39,89 4,74 −4,11 0 −4,11 41,10p
4 30 shelam Ruu Bumtsi Bum Valkyria Witch Merja Myllymaa TAMSK 41,01 4,61 −2,99 0 −2,99 29,90p
5 39 kääpin Topi Solo Vision Maksimus Tarja Vuolevi-Mykkänen JAU 41,03 4,61 −2,97 0 −2,97 29,70p
6 11 käävil Enya JOINER'S QUALITY EBONY ENYA Laura Ölander KSSK 41,15 4,59 −2,85 0 −2,85 28,50p
7 37 shelam Xenon Pihlajapirtin Ultimate Jumper Sami Lampi LAUKA 41,44 4,56 −2,56 0 −2,56 25,60p
8 44 kääsna Fia Trixer Perfilia Erika Tikkanen AGRY 41,81 4,52 −2,19 0 −2,19 21,90p
9 23 kääpin Mopo PINSERELLA'S BLACK VELVET Virpi Ropponen JAT 42,05 4,49 −1,95 0 −1,95 19,50p
10 33 kesvil Joku Woolly Bohemia's Jane Doe Oili Komulainen HU-PU 42,37 4,46 −1,63 0 −1,63 16,30p
11 43 parson Free Double Barrel's Simone Timo Puusaari RimA 42,38 4,46 −1,62 0 −1,62 16,20p
12 26 kääsna Minco Paratus Rockin Romeo Marjaana Hirviniemi I-HAH 42,87 4,41 −1,13 0 −1,13 11,30p
13 1 jackru Doukki LET'S ROCK PIANO MAN Einari Pekkala TAMSK 43,48 4,35 −0,52 0 −0,52 5,20p
14 29 käävil Massimo BACKSEAT DRIVER'S MASSIMO Ulla Viholainen FPUKO 44,14 4,28 0,14 0 0,14  
15 42 mampai Nova DALORO GARDENS YOLO NOVA Ron Liljedahl JKF 44,41 4,26 0,41 0 0,41  
16 21 kääsna Urho Super Play's King Of The Hill Anu Turu IMPHA 47,58 3,97 3,58 0 3,58  
17 16 shelam Nasta HAPPY MASTER'S XMAS FAIRY Sari Laihanen LAU 48,21 3,92 4,21 0 4,21  
18 14 shelam Shokki Käpäläkoplan Yogi Mari Sydänmaanlakka-Koivulahti NAS 42,66 4,43 −1,34 5 5  
19 48 shelam Wii Gummagårdens Bonnie Ida Lindström PAWS 42,85 4,41 −1,15 5 5  
20 41 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen HyKU Ry 42,91 4,40 −1,09 5 5  
21 27 kiihar Zoda ZODA Pinja Karuveha HSKH 43,95 4,30 −0,05 5 5  
22 36 parson Fly DOUBLE BARREL'S TASTY TOSCANA Sari Puusaari RimA 44,28 4,27 0,28 5 5,28  
23 31 parson Stig KENKKU COLTONPARAYKO Tuija Laurila TAMSK 44,79 4,22 0,79 5 5,79  
24 13 parson Flow Scotstyles Flying Flow Sari Puusaari RimA 46,91 4,03 2,91 5 7,91  
25 47 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari YLÖKK 41,57 4,55 −2,43 10 10  
26 8 parson Kunto Pampalovaaran Pokeri-Hai Tiina Tahvanainen JAU 41,60 4,54 −2,40 10 10  
27 34 shelam Cava BLACK CLASSIEL'S TORNADO OF SOULS Satu Luusua HSKH 43,50 4,34 −0,50 10 10  
28 5 shelam Kippari Eveetun Lumi Mies Petri Heinonen BAT 43,74 4,32 −0,26 10 10  
  6 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         HYL  
  7 toyvil Viola PALMALE'OS BULLETPROOF Viljami Saarivuo ATD         HYL  
  12 jackru Bruno BRUNO Emilia Eerola BAT         HYL  
  24 shelam Kiira Hillfire Tri To Be Good Ron Liljedahl JKF         HYL  
  25 engkte Papu Great Bernina's Poker Face Saija Aksovaara ACE         HYL  
  28 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FPUKO         HYL  
  32 kesvil Febe G-Diggers Ferrari Febe Heta Kylmämaa TAMSK         HYL  
  35 shelam Nhi HALOGEENIN IKKUNAPRINSESSA Olli Fredrikson HSKH         HYL  
  4 mittel Lumo Kestikievarin Bertta Reetta Kangaslampi PoKS         HYL  
  40 käävil Tami BACKSEAT DRIVER'S TAMBEST Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  38 shelam Hippu Taimitarhan Laku Mari Oksanen JAT         HYL  
  9 brater Muru Don Padrino's Portafortuna Tiina Tarhasaari TAMSK         HYL  
  15 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén LÄGI         HYL  
  18 käävil ILE Joiner's Quality Ebony Enyo Marianne Jokinen HAU         HYL  
  51 shelam Carma Khimairan Age Of Miracles Ira Mikkanen MAH         HYL  
  2 papill Simo Frosty Diamond Adamo Sini Heikkilä E-HKK         POIS  
  3 parson Saimi TAIRNGIRE SCARLET RED Mari Mattila YLÖKK         POIS  
  10 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Nikolai Niemi HyKU Ry         POIS  
  17 käävil Jukka Joiner's Quality Yaya Yucca Christina Reinikainen TAMSK         POIS  
  19 parson Hertta Repoketun Fireball Tiina Tahvanainen JAU         POIS  
  20 ranbul Cora Honeybee Maarit Parkkinen HI-HA         POIS  
  22 shelam Wii Pilvimarjan Vidor Krista Leino HI-HA         POIS  
  46 shelam Räyhis Pihlajapirtin Tillikka Terhi Helaja KOTKA         POIS