Kilpailu 28.12.2019 C hyppyrata, paikka TamSK - Koiraurheilukeskus, järjestäjä TAMPEREEN SEUDUN KOIRAKERHO R.Y.

Medi 3, kello 19:20, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 34, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 204 espves Bit CONCURRIDO YATE Jukka Leppälä PIRKU 34,68 5,48 −12,32 0 −12,32  
2 200 espves Kreppi CONCURRIDO YIU-YITSU Milja Haapamäki TAMSK 35,68 5,33 −11,32 0 −11,32  
3 218 espves Pii Pacoritas Daadaa Maija-Kaisa Ojala PAGT 36,43 5,22 −10,57 0 −10,57  
4 216 espves Zili Concurrido Zancada Sanna Niinikoski HEILU 36,65 5,18 −10,35 0 −10,35  
5 194 espves Zemi Concurrido Inflamable Otto Niinikoski HEILU 36,66 5,18 −10,34 0 −10,34  
6 201 lagrom Pulmu Wildfinn Civettuola Bellezza Anniina Kivineva TAMSK 36,71 5,18 −10,29 0 −10,29  
7 189 espves Suni Pacoritas Cara O Cruz Lea Nissinen TAMSK 37,64 5,05 −9,36 0 −9,36  
8 190 schape Tosca LA FAMILIA'S CHAKKA TOSCA TOSELA Marko Kapiainen HSKH 38,91 4,88 −8,09 0 −8,09  
9 222 cocspa Cia WILD TYPE BE FANCY COMANCHE Evita Siekkinen PORSK 39,14 4,85 −7,86 0 −7,86  
10 209 kesvil Kaapo Yellowmellow Harry Potter Emma Raunila E-HKK 43,51 4,37 −3,49 0 −3,49  
11 211 shelam Teemo Agarwaen Balrog Of Morgoth Katja Nikki TAMSK 44,83 4,24 −2,17 0 −2,17  
12 183 pumi Viiri Fifikus Zafir Jyrki Försti TAMSK 38,21 4,97 −8,79 5 5  
13 214 shelam Rambo Keskelt Korpee Fiettelys Foima Katri Tiainen TAMSK 43,85 4,33 −3,15 5 5  
14 193 kesvil Veeti DRAGONFLAME'S LEMON DROP Marika Luosmala TAMSK 45,24 4,20 −1,76 5 5  
15 188 shelam Jäbä Sensusan Where Ever You Go Satu Paasio HyKU Ry 41,78 4,55 −5,22 10 10  
16 198 shelam Pörrö BUMTSI BUM I SHOT THE SHERIFF Krista Hofmann TAMSK 42,01 4,52 −4,99 10 10  
17 182 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK 52,32 3,63 5,32 5 10,32  
  184 shelam Onni Kilpop Mystic Minna Pikkarainen TAMSK         HYL  
  185 espves Kaya Caraydan Kaya Hanna Nykänen TAMSK         HYL  
  187 shelam Kelmi BUMTSI BUM ITSY BITSY SPIDER Kaija Vierimaa LAGU         HYL  
  191 koohon Dave Chirpy Superhero Petri Tamminen TAMSK         HYL  
  195 schape Seela Puuparran Salli Kati Rouhento TAMSK         HYL  
  196 kromfo Dopi FLAME PET'S ATHOS Martti Takala Skromfo         HYL  
  197 pumi Nomi Napos Zsuzsa Annika Leppänen TAMSK         HYL  
  199 espves Huwi CONCURRIDO ZARZAMORA Sanna Niinikoski HEILU         HYL  
  205 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK         HYL  
  207 shelam Juksu ABUNDANTIA'S BI BLACK DIAMOND Kaisa Vehmaa ÄETSÄ         HYL  
  208 cocspa Ofi FROSTY MORNING'S OPHELIA Evita Siekkinen PORSK         HYL  
  212 koohon Rooney Wenarjas Spirit Of Action Otto Niinikoski HEILU         HYL  
  213 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK         HYL  
  215 kkette Asterix Dreambeliever Asterix Niina Rasku LAKKE         HYL  
  217 espves Rauha Caraydan Kools Veera Welin JAU         HYL  
  220 schape Sissi HÄRDELLIN BELLFLOWER Marko Kapiainen HSKH         HYL  
  221 manter Prada Hannula Renholms Pepita I Panama Päivi Hituri ÄETSÄ         HYL  
  192 kromfo Balleriina Cierimon Ballerina Jari Harju PIRKU         POIS  
  203 shelam Muru SHANDY'S FIRST KISS Marjo Alander WECA         POIS  
  206 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK         POIS