Marraskisat 24.11.2013 B hyppyrata, paikka Lempäälä, järjestäjä Tampereen Seudun Koirakerho ry

Medi 3, kello 14:30, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 56, ihanneaika 39 s, enimmäisaika 78 s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 250 espves Esso Caraydan Extasis Ville Liukka HAU 27,56   -11,44 0 -11,44  
2 218 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK 28,30   -10,70 0 -10,70  
3 254 koohon Olli Bullbenz Kooi Olly Sade Outi Harju TAMSK 28,35   -10,65 0 -10,65  
4 259 espves Deli Concurrido Fantasia Sanna Kobylin JAU 28,92   -10,08 0 -10,08  
5 240 koohon Flow Phoenix-Shila Van Youngmuskyteira Jari Suomalainen RIMA 29,25   -9,75 0 -9,75  
6 224 espves Ronja Caraydan Felucia Ville Liukka HAU 29,59   -9,41 0 -9,41  
7 204 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Matleena Kallio TAMSK 29,96   -9,04 0 -9,04  
8 210 espves Zili Concurrido Zancada Sanna Kobylin JAU 30,00   -9,00 0 -9,00  
9 235 espves Kiki Aquacrest Independent Woman Elisa Laine HAU 30,91   -8,09 0 -8,09  
10 223 kesvil Taavi Top Secret Von Anke's Aristodogs Päivi Tuulimo JAT 31,17   -7,83 0 -7,83  
11 211 espves Myrtti Concurrido Feria Sanna Kumpu LAUKA 31,61   -7,39 0 -7,39  
12 229 novnou Tykki Redadict Mute Mode Missing Minna Rasilahti NOVA 31,81   -7,19 0 -7,19  
13 255 koohon Peter Cirtap's Unique Peter Van Unika-K Anne Trygg RAUMA 32,12   -6,88 0 -6,88  
14 245 shelam Jakke Kilpop Jerry Junior Anne Haapala PAGT 32,17   -6,83 0 -6,83  
15 253 koohon Luna Cavalriina's Luna Labello Annika Aavakare KSTK 34,18   -4,82 0 -4,82  
16 207 koohon Aida Cavalriina's Sandra Sinatra Nora Mattsson TAMSK 34,82   -4,18 0 -4,18  
17 232 kromfo Enni Jazzmo Flamenco Petra Jokila LEVEK 35,20   -3,80 0 -3,80  
18 221 shelam Vauhti Nappulavaaran Ilta Villi Johanna Romppanen TAMSK 35,43   -3,57 0 -3,57  
19 234 schape Molla Puuparran Mimmi Marketta Kulo TAMSK 35,44   -3,56 0 -3,56  
20 252 koohon Ruuti Bullbenz Kooi Ruud Ulri Mika Kallio KKK 36,10   -2,90 0 -2,90  
21 225 koohon Fero Lucky Nana's Ferra Fioraano Jaana Tanneraho VIRTA 37,00   -2,00 0 -2,00  
22 243 isllam Natta Nuppusen Nattanemona Kaisa Saarinen ATT 37,62   -1,38 0 -1,38  
23 244 jackru Jeppe Ansometsän Bastilion Hanna Näsinlinna TAMSK 37,70   -1,30 0 -1,30  
24 256 beagle Doro Cardiem Affairs In East Anna Pekkala I-HAH 41,98   2,98 0 2,98  
25 233 skette Miro Shoutinghill Sea Monkey Esa Lehdistö ATT 30,63   -8,37 5 5  
26 222 espves Pirre Pevikan Velhotar Kirsimaaria Inkinen-Moukola TOISK 32,02   -6,98 5 5  
27 227 pumi Kärppy Pusztai Altatódal Drágaságom Tiina Mälkki PAHA 36,05   -2,95 5 5  
28 231 lakter Windi Big Lady's Micro-Wind Paula Polvinen HSKK 37,95   -1,05 5 5  
29 213 engkte Pate Great Bernina's Häntä Heikki Jenni Heikkinen NPKH 39,04   0,04 5 5,04  
30 238 shelam Jedi Cimillan Eri Kiituri Jaana Mäkelä TAMSK 39,39   0,39 5 5,39  
31 249 tarupi Remu Boxter Heli Koskensalo TAMSK 40,21   1,21 5 6,21  
32 230 espves Peikko Caraydan Hoya Compacta Virpi Hujanen YLÖKK 31,39   -7,61 10 10  
33 258 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 35,31   -3,69 10 10  
34 242 itavin Petteri Ekavintin Laku Petteri Nina Steiner YLÖKK 38,56   -0,44 10 10  
35 241 cocspa Mila Elmers Goldmine Zeena Of Hope Sirpa Kivimäki TAMSK 44,36   5,36 5 10,36  
36 247 cocspa Martha Gold Point Be Mine Sanni Kaakkolahti HSKH 45,49   6,49 15 21,49  
  205 pinser Mila Windläufer Immer Heiter Sanna Silvast YLÖKK         HYL  
  206 beagle Rocky Cardiem Wanna Play This Anna Pekkala I-HAH         HYL  
  208 shelam Kaisa Käpäläkoplan O'why Marika Vuori OSKK         HYL  
  209 koohon Wimma Bullbenz Kooi Ulri Geri Mika Kallio KKK         HYL  
  212 espves Moona Concurrido Osita Riitta Haaranen JAU         HYL  
  215 kesvil Vili Geppetto's Wiseguy Suvi Virta TAMSK         HYL  
  216 espves Mingo Green Perry's Nubarron Negra Hanna Nykänen TAMSK         HYL  
  217 koohon Zelda Cavalriina's Zelda Zayonara Annika Aavakare KSTK         HYL  
  219 pyrpal Leni Eleni Chuken Sakura No Kuni Sami Suvanto HAU         HYL  
  220 koohon Nini Black Amiikos Nini Nelisa Outi Harju TAMSK         HYL  
  226 pumi Aatos Scirpasta Iegyöz Jaana Sarajärvi LEVEK         HYL  
  228 koohon Taika Estaika's Christabel Petra Mustonen HSKH         HYL  
  236 cocspa Nessi Shavian Dancing Wheels Elina Laitinen TAMSK         HYL  
  237 novnou Willa Sienna-Red Calandiva Miia Peltokangas TAMSK         HYL  
  239 espves Tilli Caraydan Feérica Katariina Tenhunen WALAT         HYL  
  246 koohon Ella Oakmeadow Silky Lady Anu Kylvén TAMSK         HYL  
  248 pyrpap Ruu Coirë Du Mourioche Minna Päivärinta HAU         HYL  
  251 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  257 pumi Inna Fifikus Ugras Mirva Komulainen ATT         HYL  
  260 koohon Vili Oorbellen Kyle Reijo Korhonen VEIKK         HYL  
  214 perunk Meeko Wanhan Wuoren Hitti On Paras Kristiina Jokimies I-HAH         POIS