Huhtikisat 13.4.2014 B agilityrata, paikka Lempäälä, järjestäjä Tampereen Seudun Koirakerho ry

Maksi 1, kello 12:05, tuomari Marjo Heino, koirakoita 30, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 49 borcol Urho Päkäpaimenen Luojan Lykky Jussi Hintikka TAMSK 28,54 4,87 -17,46 0 -17,46 LUVA
2 55 borcol Alli Woollandian Alli Salla Vuorenmaa KKK 28,55 4,87 -17,45 0 -17,45 SERT
3 77 auspai Witsi Hazelmoor With Or Without Marjo Kouhia WALAT 31,26 4,45 -14,74 0 -14,74 LUVA
4 78 auspai Korppu Of Gurrent Fabulous Five Merlin Eeva Reunanen LEVEK 34,04 4,08 -11,96 0 -11,96 LUVA
5 59 espves Zorro Wild Tail's Esteban Katriina Nurmikolu TAMSK 36,35 3,82 -9,65 0 -9,65 SERT
6 42 x-rotu Nekku Nekku Heidi Pirttimäki TAMSK 36,52 3,81 -9,48 0 -9,48 LUVA
7 45 auskel Musti Grejaskogens Vega Tuula Pessa TAMSK 37,14 3,74 -8,86 0 -8,86 LUVA
8 70 lyhcol Flora Lubin's Garden Flower Taija Salo TAMSK 39,60 3,51 -6,40 0 -6,40 SERT
9 66 borcol Ripa Rionnag Fancy Fantasy Ilona Joensuu POKS RY 34,19 4,07 -11,81 5 5  
10 57 novnou Indi Sienna-Red Iridia Veera Lehtismäki TAMSK 34,85 3,99 -11,15 5 5  
11 50 borcol Rodo Topaz Jenna Bergdahl TAMSK 35,75 3,89 -10,25 5 5  
12 41 borcol Fendi Pikkupaimenen International News Hanna Löytynoja YLÖKK 36,68 3,79 -9,32 5 5  
13 60 borcol Penni Secretmoor's Must Be Magic Heidi Pötry TAMSK 38,93 3,57 -7,07 5 5  
14 46 doberm Indi Kriegerhof Indica Kari Jalonen TAKUT 39,96 3,48 -6,04 5 5  
15 51 borcol Molly Gwynion Rubel Anni Strang HSKH 40,04 3,47 -5,96 5 5  
16 74 briard Kipinä Tosselin Tulta Ja Tappuraa Noora Kosonen NPKH 42,61 3,26 -3,39 5 5  
17 47 novnou Ässä Taikanovan Charlie Brown Päivi Piiroinen VARPS 36,09 3,85 -9,91 10 10  
18 67 borcol Aron Frosty Field's Final Modell Heidi Salminen TAMSK 36,97 3,76 -9,03 10 10  
19 71 labnou Nuppu Hatsepsut Isa Lassinaro TAMSK 37,45 3,71 -8,55 10 10  
20 61 irvspa Saga Catanka Sticky And Sweet Sanna Porola TAMSK 41,10 3,38 -4,90 10 10  
21 72 mudi Pärrä Irhaberki Jurtám Öre Anne Huittinen PIRKU 45,49 3,06 -0,51 10 10  
22 53 borcol Neppis Marple Salla Härkönen TAMSK 53,13 2,62 7,13 5 12,13  
23 43 belpat Mökö Ketunpolun Flaming Star Tarja Särkkä HSKH 32,08 4,33 -13,92 15 15  
24 73 borcol Kiljuu Oakmeadow Texacoson Kari Jalonen TAKUT 37,22 3,73 -8,78 15 15  
  56 auspai Lilo Hazelmoor Upside Down Katri Lamminen TAMSK         HYL  
  58 auspai Keke Ounou Mahtava Merirosvo Satu Ylisiurua-Hemminki LAGU         HYL  
  64 belpam Yaz Celine Nina Kangasniemi OCA         HYL  
  65 beauce Frige Punasukan Frige Jenniina Ali-Kippari KUHA         HYL  
  69 rhokoi Serena Ultraviolet Joly Godsent Jafari Laura Lamminsivu YLÖKK         HYL  
  76 auspai Shake Wirneen Harhalaaki Marjo Hannula SÖK         HYL  
  44 lyhcol Sinna Sharleis Velvety Violet Aki Vuorentausta NPKH         POIS  
  63 borcol Bertta Covateco Kayla Miinu Mäkelä TAMSK         POIS