Tammikisat 24.1.2015 A agilityrata, paikka Lempäälä, järjestäjä Tampereen Seudun Koirakerho ry

Medi 3, kello 10:25, tuomari Marja Lahikainen, koirakoita 35, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 74 koohon Olli Bullbenz Kooi Olly Sade Outi Harju TAMSK 36,13 4,79 -10,87 0 -10,87  
2 59 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki YLÖKK 36,26 4,77 -10,74 0 -10,74 SERT-A
3 62 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 36,65 4,72 -10,35 0 -10,35  
4 70 espves Peikko Caraydan Hoya Compacta Virpi Hujanen PIRKU 36,98 4,68 -10,02 0 -10,02  
5 48 espves Iitu Caraydan Infinita Kirsimaaria Inkinen-Moukola TOISK 37,03 4,67 -9,97 0 -9,97  
6 46 shelam Muru Williruusun Ellinoora Satu Koskinen HSKH 41,21 4,20 -5,79 0 -5,79  
7 75 espves Zorro Wild Tail's Esteban Katriina Nurmikolu TAMSK 45,95 3,77 -1,05 0 -1,05  
8 56 koohon Fero Lucky Nana's Ferra Fioraano Jaana Tanneraho VIRTA 48,06 3,60 1,06 0 1,06  
9 58 schape Seela Puuparran Salli Kati Rouhento TAMSK 38,74 4,47 -8,26 5 5  
10 63 x-rotu Javanainen Javanainen Marjo Leander WECA 40,40 4,28 -6,60 5 5  
11 51 shelam Tuittu Uneksijan Haaveuni Marita Vainio WALAT 45,07 3,84 -1,93 5 5  
12 71 shelam Tiuhti Uneksijan Nyytiäinen Marita Vainio WALAT 43,45 3,98 -3,55 10 10  
  44 shelam Pihka Brainpool's Flame Of Passion Sari Strömberg JAU         HYL  
  47 cocspa Mila Elmers Goldmine Zeena Of Hope Sirpa Kivimäki TAMSK         HYL  
  49 novnou Wii Tuplaveen Tättähäärä Miia Peltokangas TAMSK         HYL  
  50 espves Emma Tulimaan Emma Kati Jokimäki WECA         HYL  
  52 cocspa Pepe Namusillan Kaljolainen Tiia Pellonpää LAUKA         HYL  
  53 schape Molla Puuparran Mimmi Marketta Kulo TAMSK         HYL  
  54 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  55 manter Lily Bonwild Miss Kiss Kiss Bang Heidi Niemelä TAMSK         HYL  
  57 koohon Ella Oakmeadow Silky Lady Anu Kylvén TAMSK         HYL  
  61 parson Mikki Karvahaalarin Onni Onnekas Ursula Korhonen TAMSK         HYL  
  64 espves ALI Bonachon Morouga Anja Alanen RAUMA         HYL  
  65 shelam Kete Foxitar Discoremix Virpi Vesanen RATA         HYL  
  66 auskel Pipa Ahmakulman Bepop Sirpa Virtanen TAMSK         HYL  
  67 lagrom Pulmu Wildfinn Civettuola Bellezza Anniina Kivineva TAMSK         HYL  
  68 kesvil Miro Severnaya Roza Rushunt For Goldfire's Eija Järvinen TAMSK         HYL  
  69 kromfo Pila Kipazin Just A Joke Hanna Degerman TAKUT         HYL  
  72 shelam Bella Pihlajapirtin Night Shadow Marjukka Helin YLÖKK         HYL  
  73 novnou Willa Sienna-Red Calandiva Miia Peltokangas TAMSK         HYL  
  76 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki YLÖKK         HYL  
  77 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  79 skette Turo Who Cares About Sir Terminator Hanna Palomäki TAMSK         HYL  
  80 espves Åsa Tulimaan Onerva Emma Velling TAMSK         HYL  
  81 parson ukko Kamunkorven Julma-Jussi Ville Pirisjoki YLÖKK         HYL  
  45 mudi Niitti Irhaberki Jegyes Babám Harri Huittinen PIRKU         POIS  
  60 parson Uuno Beleriad Umppa Lumppa Marja Reunanen TAMSK         POIS